Dil Seçeneği :

0 (332)

710 25 35
İnternet E-Posta :
yesilyurtotel@hotmail.com
Rezervasyon
Rezervasyon işleminizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra onaylanmak üzere verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size geri dönüş yapılacaktır.
0 1 2 3 4
Odalar

Müşterilerine kaliteli, konforlu ve hesaplı konaklama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan Yeşilyurt Otel dört adet suit odası ve yirmi adet standart odasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmezimiz. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetinin sürekliliğinden de taviz vermiyoruz. Konaklama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için otelimizin tüm odalarında ücretsiz internet bağlantısı bulunuyor. Ücretsiz gazete servisinin de yapıldığı otelimizin tüm odalarında klima, mini bar,telefon, LCD uydu uydu televizyon, ortopedik yatak ve banyo-wc bulunmaktadır.

Konforlu odalarımızın yanında her türlü ihityacınıza cevap verebilecek sekiz kişilik uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Konforlu, hesaplı ve kaliteli otelimize hemen rezervasyon yaptırmak için 0(332) 710 25 35'i arayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmak için rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.
 

Odalar
Resim Galerisi
Abonelik
Haberlerimizin ve kampanyalarımızın e-postanıza gelmesini istiyorsanız aşağıdan e-posta adresinizi kayıt edebilirsiniz.
Pir Ömer Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Polis Evi Yanı No:7 Ereğli/Konya
0332 7102535